Faculty of Philology, University of Lodz - Łódź

Adresa: Pomorska 171/173, 90-236 Łódź, Polen.
Telefon: 426655106.
Webová stránka: filolog.uni.lodz.pl
Odbornost: Universität.
Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz.
Recenze: Tato firma má 178 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 4/5.

📌 Umístění tohoto Faculty of Philology, University of Lodz

Faculty of Philology, University of Lodz Pomorska 171/173, 90-236 Łódź, Polen

⏰ Otevírací doba tohoto Faculty of Philology, University of Lodz

  • Dienstag: 08:00–18:00
  • Donnerstag: 08:00–18:00
  • Freitag: 08:00–18:00
  • Mittwoch: 08:00–18:00
  • Montag: 08:00–18:00
  • Samstag: Geschlossen
  • Sonntag: Geschlossen

Facultad de Filología, Universidad de Lodz

La Facultad de Filología en la Universidad de Lodz se encuentra en la ciudad de Łódź, Polonia. Con una rica historia que se remonta a 1945, la facultad ha ganado una reputación sólida y respetada en el ámbito de las ciencias humanas y sociales. La facultad ofrece especialidades en áreas como filología polaca, lingüística, literatura, historia y psicología. La facultad también tiene un enfoque en la accesibilidad, proporcionando una entrada y estacionamiento para personas con discapacidades.

Adresa: Pomorska 171/173, 90-236 Łódź, Polen.

Telefon: 426655106.

Webová stránka: filolog.uni.lodz.pl.

La Facultad de Filología, Universidad de Lodz ha recibido 178 reseñas en Google My Business, con una calificación promedio de 4/5. Las opiniones varían, desde la modernidad y la buena tecnología hasta la belleza del entorno y la amabilidad del personal. Esta institución es famosa por su atención al detalle y su enfoque en la educación de calidad.

👍 Recenze na toto Faculty of Philology, University of Lodz

Faculty of Philology, University of Lodz - Łódź
Tristan
5/5

Groß, hell, modern mit guter technischer Ausstattung.

Faculty of Philology, University of Lodz - Łódź
Koneser F.
1/5

Ten przybytek to jakiś żart. Większość kierunków które są na tym wydziale są
Bezwartościowe na rynku pracy. Niedość że są bezwartościowe, to wymagają całej masy twojego wolnego czasu, którego nie masz możliwości zaangażować w rzeczy, które rzeczywiście dadzą ci jakąś wartość na rynku pracy. Tu nie działa dosłownie nic jak powinno. Formalności związane z przepisywaniem ocen z przedmiotów, warunków, przedłużania sesji itp. nie istnieją. Każdy ma własne zasady i jest jeden wielki pierdolnik. Nawet ksiazkomat nie działa. Wykładowcy są okropni. Przez trzy lata studiów miałam styczność max z 4 którzy są normalni. Hitem dla mnie są wykładowcy gowno przedmiotów, którzy robią zaliczenie jakby to była conajmniej matura. Nie wyniosłam nic z tej uczelni po trzech latach spędzonych tu. Zero praktycznej, merytorycznej wiedzy. Może zamiast inwestować pieniądze w klopa dla osób niebinarnych, warto by było spożytkować te pieniądze na coś, co mogłoby mieć realny wpływ na poprawę samopoczucia studentów tego psychiatryka. Brak organizacji, brak zasad, każdy robi co chce i łamie podstawowe prawa studenta. Utrudnienia nam życia na każdym możliwym poziomie. Nieludzkie podejście do normalnych spraw. Tu nawet internet nie działa bo nie ma już siły. Jedyne normalne osoby to pani W z dziekanatu i pani szatniarka - serdecznie pozdrawiam i życzę podwyżki. Prowadzący nie potrafią przekazać wiedzy i oczekują cudów na kiju. Bardzo mi przykro, lecz z g**** bata się nie ukręci 🙂 w Łazienkach non stop awaria jak nie kibla to zlewu, jak nie zlewu to tej suszarki do mycia rąk. Nie wyniosłam stąd nic poza depresja i zaburzeniami odżywiania. W lato jest gorąco tak ze wszyscy się pocą do tego stopnia że na korytarzu się nie da wytzrmac a w zimę taką lodowa że na zajęciach się siedzi w kurtkach zimowych. Bardzo często jest odrabianie jakiś zajęć, nikt nie zwraca uwagi na to że ludzie mogą pracować i przez to są nieobecni na tych terminach. Niektórzy wykładowcy wręcz krytykują osoby które pracują w czasie studiów bo jak można nie poświęcić 100% czasu na naukę? to miejsce kształtuje ameby które nie będą nic znaczyć na rynku pracy i jedyne co im zostanie to studiować 100 lat na licencjacie, magisterce, doktoracie i chuj wie czym jeszcze. Wykładowcy na wiadomość o tym że nie wybieram się na magisterkę reagowali dosłownie jakbym im kanapkę zabrała i próbowali mi wmówić że bez tej uczelni nie poradzę sobie w życiu. Cale szczęście zeszłam na ziemię, bo jeszcze dwa lata w tym przytułku i odwiedzalibyście mnie w szpitalu psychiatrycznym. dobrze traktowane są osoby niedojebane a ktoś kto jest normalny ma robione pod górkę tak jakby komuś matkę zabił. I najlepiej się żyje ludziom którzy wymyślają sobie 100 chorób psychicznych a ktoś kto ma naprawdę problemy i to spowodowane tym miejscem to jest jebany do szpiku kości. wykładowcy obgadują studentów i na zajęciach próbują wyciągnąć informacje o naszym prywatnym życiu i smaczki na pozostałych pracowników. KMWTW GOCHA GOCHA 3 zł
Nie polecam w chuj i mam na to tyle argumentów, że nie zmieściłyby się nawet w 100 opiniach. Żadne pieniądze nie są w stanie zrekompensować mi strat moralnych i ilości wkurwień jakie doświadczyłam dzięki pracownikom tego miejsca, którzy mają się za bogów i władców świata, a nawet nie potrafią włączyć rzutnika

Faculty of Philology, University of Lodz - Łódź
Looniixaa
2/5

Wydział idealny, aby po studiach harować za najniższą krajową jako robol. Połowę kierunków, jak nie więcej, należałoby zamknąć, bo nijak mają się do współczesnego rynku pracy. Większość absolwentów nie pracuje w zawodzie, ale o tym się nie mówi. Tak jak poprzednicy widzę, że wydział jest mocno upolityczniony w jedną stronę. Na zajęciach nie mogło obejść się bez dygresji w tym kierunku i sprawdzania poglądów, nie pozwalając wyrazić swojego zdania myślącym inaczej. Stwierdzenie, że "Uniwersytet wspiera mniejszości" chyba mija się tu z prawdą.
Wydział oszczędza na ogrzewaniu, przez co zaczyna zalatywać stęchlizną. Studenci i wykładowcy marzną w salach i pokojach, bo grzejniki zimne, wiele osób siedzi w kurtkach. Kilka osób wyszło kiedyś z zajęć, bo trzęsło się z zimna.Tymczasem przychodzi pani z dziekanatu i mówi, że to dlatego, że "komputery muszą się chłodzić". P.r.o.p.a.g.a.n.d.a. jak w PRL-u.
Higiena i porządek na wydziale pozostawiają wiele do życzenia. Na podłogach w sali walają się koty z kurzu. Na korytarzach i schodach rozlana kawa niesprząrnięta przez co najmniej tydzień. Popękane płytki. Schody niemyte od wieków, ze zwisającymi włosami i ściekającym pod spód błotem. Umywalki i toalety brudne, połowa niedziałających, zacieki na suficie i kable zwisające z sufitu.
Nie wiem, co się stało, ale to już nie ten sam wydział, na który przyszłam parę lat temu. Cieszy mnie, że z tym przybytkiem łączy mnie jedynie dyplom.

Faculty of Philology, University of Lodz - Łódź
Marysia
1/5

Wydział prezentuje się imponująco, ale na tym kończą się jego atuty. Wykładowcy to głównie starzy dydaktycy, którzy mają niewielki kontakt z praktyką. Program studiów zawiera wiele ogólnoakademickich przedmiotów, które pełnią rolę zapychaczy, a część zajęć powtarza się pod inną nazwą zamiast oferować bardziej praktyczne podejście do nauki. Zbyt mała liczba przedmiotów z pedagogiki sprawia, że brakuje solidnego przygotowania w tym zakresie. Na niektórych zajęciach wykładowcy ograniczają się jedynie do odczytywania przygotowanych prezentacji, co znacząco wpływa na jakość kształcenia. Nie polecam UŁ

Faculty of Philology, University of Lodz - Łódź
Ziutek B.
1/5

Koszmar. Chaos, dezorganizacją, zajęcia potrafią być tragicznie nudne. Tępa propaganda dzender, prawie nie ma zajęć, żeby prowadzący nie wtrącali czegoś o powyższym, gejach albo seksie. To już jest istna obsesja ze strony uczelni.
Sale to jakieś sauny, nie da się tam normalnie oddychać.

Faculty of Philology, University of Lodz - Łódź
Laia M. G.
5/5

Estic fent l’Erasmus aquí. La facultat es preciosa, les instal·lacions estan en bon estat, el menjar de la cafeteria és bo, les classes són agradables i el contingut interessant. Els docents són grans professionals.

Faculty of Philology, University of Lodz - Łódź
Anastasia
5/5

To jest jeden z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego, ma też bibliotekę, stołówkę, sklepik, miejsca do uczenia się i coffee point z dobrą kawą. Jest przestronny i dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Faculty of Philology, University of Lodz - Łódź
pingwin5000
1/5

dopóki zarówno studenci jak i nauczyciele nie przestaną palić papierosy MASOWO zaraz obok wejścia, nie poprawię opinii. Niechże wszyscy sobie palą ile chcą, ale osoby wchodzące na uczelnie chcąc nie chcąc stają się biernymi palaczami, przestańcie psuć studentom zdrowia

Go up