Multi Taxi Kołobrzeg - Kołobrzeg

Adres: aleja Kolejowa 3, 78-100 Kołobrzeg, Polska.
Telefon: 533706707.
Strona internetowa: multitaxi.pl
Specjalności: Taksówki.
Inne ważne informacje: Oferuje transport, Zatrudnia uchodźców, Usługi na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+.
Opinie: Ta firma ma 137 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

📌 Lokalizacja Multi Taxi Kołobrzeg

Muli Taxi Kołobrzeg jest firmą oferującą usługi taksówkowe na terenie Kołobrzegu. Adres siedziby firmy to Aleja Kolejowa 3, 78-100 Kołobrzeg, Polska. Firma dysponuje telefonem kontaktowym pod nr 533706707 oraz stroną internetową multitaxi.pl.

W swojej działalności firma specjalizuje się w taksówkach, oferując transport na miejscu, miejsca dla osób na wózkach, a także miejsce przyjazne dla osób transpłciowych i osób LGBTQ+. Firma zatrudnia uchodźców, co jest ważnym elementem jej profilu.

Firma Ma 137 recenzji na Google My Business, z czego średnia ocena wynosi 4.6/5.

Fir

Firma Muli Taxi Kołobrzeg charakteryzuje się między innymi oferowaniem transportu, zatrudnianiem uchodźców, usługami na miejscu, miejscami dla osób na wózkach, miejscem przyjaznym dla osób transpłciowych i osób LGBTQ+. Na platformie Google My Business firma ma 137 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.6/5.

Jeśli szukasz komfortowego i przyjaznego transportu w Kołobrzegu, Muli Taxi Kołobrzeg to solidna wybierz

Jeśli szukasz komfortowego i przyjaznego transportu w Kołobrzegu, Muli Taxi Kołobrzeg to solidna wybierz

👍 Recenzje dla Multi Taxi Kołobrzeg

Multi Taxi Kołobrzeg - Kołobrzeg
Maciej R.
1/5

Niepoważna firma. Zgłosiłem prośbę o kurs dzień wcześniej. Następnego dnia usłyszałem, że żaden taksówkarz się go nie podjął i mam dzwonić gdzie indziej. To zadzwoniłem.

W odpowiedzi na odpowiedź właściciela poniżej: "Nieraz zdarzy się w sezonie letnim , że miasto jest nieprzejezdne i nie damy rady dojechać tak szybko jak by sobie tego Państwo życzyli." - Radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem a nie generować losowe teksty. Taksówka była zamówiona dzień wcześniej, gdy zadzwoniłem następnego dnia z pytaniem gdzie jest, okazało się, że jej w ogóle nie ma i nie wiadomo, kiedy będzie. Co ma nieprzejezdne miasto do tego, że żaden z taksówkarzy nawet nie wziął zlecenia (z dnia poprzedniego)? Jakoś w innych firmach ogarniają zlecenia z wyprzedzeniem, a pociąg nie poczeka.
"Jeśli pisze to konkurencja , a pewnie tak jest to prosto mówiąc wstyd" - Jeśli tylko na takie wytłumaczenie sprawy stać firmę zamiast przeprosin, to gratuluję podejścia do klienta. Jak wiadomo, wszystko jest winą konkurencji albo klientów... Nie będę się tłumaczył, że taksówki oglądam wyłącznie jako pasażer.

Multi Taxi Kołobrzeg - Kołobrzeg
Marlena P.
1/5

ODRADZAM tą firmę.KPINA jakaś.zamówiłam taksówkę na dworzec pkp Ustronie Morskie dzień wcześniej wieczorem na godz.9.20.
pociąg o 10.01 jeden na dzień.dostałam sms ze taxi stoi pod podanym adresem.nie było wiec zadzwonilam po drugą taxi.znów sms że taxi stoi pod podanym adresem.znów nie ma.dzwonię na centralę i okazuje się że stoi ale w Kołobrzegu a ja zamawiałam do Ustronia Morskiego.JAJA jakies.30 minut do pociągu.nerwy i nerwy.na szczęście złapałam stopa w postaci melexa i uprzejma Pani mimo ze miała prawie komplet ludzi dowiozła mnie i trojkę dzieci na czas...i CHWAŁA jej za to❤❤❤
A TAXI niech zamkną bo są niepoważni i z ludzi robią sobie żarty.
NIE KORZYSTAJCIE!!!
w odpowiedzi od firmy otrzymałam informację że jestem ograniczona umysłowo!!!to już też jest KPINA z ich strony.Narazie to ja wiem gdzie zamawiałam taxi i to sądzi o Was jak traktujecie i postrzegacie swoich klientow...
Widocznie nie zatrudniacie na infolinii kompetentych pracownikow skoro dwa razy nie umieja wysłać taxi pod właściwy adres...
Swoją odpowiedzią na opinie obrażacie klientów bo nie umiecie przyjąć krytyki na waszą firmę.a wcale tacy profesjonalni nie jesteście...

Multi Taxi Kołobrzeg - Kołobrzeg
Gosia B.
5/5

Bardzo dziękuję przemiłej Pani z niebieskiego Forda, która uratowała nasze nogi i psie łapy, gdy kierowca autobusu odmówił Nam przejazdu. Samochód był czysty, przejazd bezpieczny, a i rozmowa pokrzepiająca po bezczelnym zachowaniu kierowcy z autobusu. Ceny może i wysokie, ale informacje o wysokości kwoty przejazdu dostałam od konsultantki, więc świadomie zgodziłam się na taki przejazd. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Multi Taxi Kołobrzeg - Kołobrzeg
Jacek M.
1/5

Odradzam skoro obsługują latem Kolobrzeg to informacja (dopiero po 15 minutach od przyjecia zamowienia i po poinformowaniu mnie bym czekal + sms ze przyjęli zamowienie, nastepnie drugi sms ze anulowali), gdy zadzwoniłem zniecierpliwiony, informują mnie ze mają środek sezonu i w zw.z tym nie ma wolnych dostepnych taksowek jest irytująca, nie można od razu poinformować, że nie obsługą dzis zamowien i bym dzwonil do innej firmy? Brak szacunku dla klienta, który w ostatnich dniach kilka razy korzystal z ich usług.
Taxi innej firmy wzięta z postoju za praktycznie tą sama trasę w Kolobrzegu kosztowala mnie prawie 20% mniej...

Multi Taxi Kołobrzeg - Kołobrzeg
J M.
1/5

Niestety niepowazna firma dzwoniłem by zamówić taxi otrzymałem aż dwa SMS że dwa auta przyjęły zamówienie po kilku minutach czekania, kolejny sms że przyjazd anulowany jednej, a drugi sms że niby czeka pod domem ... Nie było żadnej taxi po 15minutach czekania dzwonie i pytam?
To odp.mi pani że nie mają wolnych taksówek i bym zrozumiał bo jest sezon i że w ciągu 3 minut zadzwonią jak jakaś się zwolni... Odpowiedzialem .ze proszę by dzwonili bo będę szedł przecz centrum i się spieszę na pociag... poszedłem pieszo z walizkami 3km na dworzec minęły 3h nikt nie zadzwonił. Odradzam tą firmę, najlepiej omijać ich z daleka i proszę by odradzać innym "multi taxi"...rozmowy są niby nagrywane i można to sprawdzić... Ale co w związku z tym?

Multi Taxi Kołobrzeg - Kołobrzeg
Zbigniew Z. W.
1/5

Niestety moja opinia nie jest pozytywna.
Po telefonicznym zamówieniu taxi po kilku minutach ptrzymałem sms o treści srebrna toyota o numerze xxx jedzie po Ciebie.
Po kilku chwilach rzeczywiście przejechała obok mnie. Kierowca zabrał innych pasażerów.....
Zadzwoniłem do firmy żeby podziękować za transport i w sumie Pani z którą rozmawiałem nawet nie zaproponowała mi kolejnego samochodu.
Nie polecam....
Zbyszek

Multi Taxi Kołobrzeg - Kołobrzeg
Agata J.
5/5

Punktualnie, uprzejmie i w dobrej cenie. Świetna obsługa i miły przejazd ☺️

Multi Taxi Kołobrzeg - Kołobrzeg
Przemek F.
5/5

Taksówka przyjechała na czas, zawiozła tam gdzie trzeba, pani na infolinii bardzo miła. Wszystko w jak najlepszym porządku.

Go up