Sala Bankietowa Malaga - Noclegi - Łódź

Adresa: Kolumny 217, 93-613 Łódź, Polen.
Telefon: 733250460.
Webová stránka: malagasala.pl
Odbornost: Veranstaltungsplaner, Catering, Kongresszentrum, Tanzpavillon, Veranstaltungsraum, Beherbergung, Hochzeitsbuffet.
Další zajímavé informace: Bezeichnet sich als „von Frauen geführt“, Service/Leistungen vor Ort, Rollstuhlgerechte Sitzgelegenheiten, Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz, Rollstuhlgerechtes WC, Termin erforderlich.
Recenze: Tato firma má 199 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3.9/5.

📌 Umístění tohoto Sala Bankietowa Malaga - Noclegi

Sala Bankietowa Malaga - Noclegi se encuentra en la ubicación de Kolumny 217, 93-613 Łódź, Polen. El número de teléfono es 733250460 y la página web es malagasala.pl.

Características y especialidades

  • Odbornost: Veranstaltungsplaner, Catering, Kongresszentrum, Tanzpavillon, Veranstaltungsraum, Beherbergung, Hochzeitsbuffet.
  • Rollstuhlgerechte Sitzgelegenheiten
  • Rollstuhlgerechter Eingang
  • Rollstuhlgerechter Parkplatz
  • Rollstuhlgerechtes WC

Especialidades

Sala Bankietowa Malaga ofrece un amplio espectro de servicios y especialidades, incluyendo planificación de eventos, catering, centro de congresos, pabellón de baile, salas de eventos, alojamiento y bufé de bodas.

Información adicional

  • La empresa se describe como "femenina" y ofrece servicios en el lugar.
  • Tiene una media de calificación de 3.9/5.
  • Se recomienda hacer un reserva previa.

Con más de 199 opiniones en Google My Business, Sala Bankietowa Malaga - Noclegi ha ganado una sólida reputación en la región de Łódź. Ofrecen una experiencia de alojamiento y eventos de calidad, y se esfuerzan por brindar un servicio excepcional a sus clientes.

👍 Recenze na toto Sala Bankietowa Malaga - Noclegi

Sala Bankietowa Malaga - Noclegi - Łódź
Kami L.
1/5

komunia 18.05
ilosc komuni 8
ilosc gosci 260-280

1. w namiocie panowała taka sama temperatura jak na zewnątrz
2. rosół wodnisty
3. otrzymaliśmy ziemniaki, ale mięsa zostały doniesione 15 minut później, na pytanie o powód usłyszeliśmy że jest chaos na kuchni i dopiero podgrzewają.
4. obsługa nie zbierała pustych butelek, musieliśmy to zrobić sami.
5. ogrzewanie namiotu uruchomione dopiero po 14
6. tort przez natłok nie dojechał do stolika
7. upuszczenie przez obsługę lodów na jednego z gości

Sala Bankietowa Malaga - Noclegi - Łódź
Barbara M.
1/5

Jednym słowem masakra!!!Nigdy więcej!Pod namiotem przy temperaturze 8 stopni bez ogrzewania. Jedzenie bez smaku to po pierwsze a po drugie to najpierw postawiona zimna płyta i brak miejsca na stole by postawić obiad talerz z surówkami pomiędzy talerzami do jedzenia i surówka w rękawie chcąc zjeść poprostu nie miałeś jak!

Sala Bankietowa Malaga - Noclegi - Łódź
Anna M.
1/5

Byliśmy gośćmi na komunii rok temu. Namiot był przeznaczony na 3-4 komunie, ale zostały dostawione dodatkowe stoły na kolejne 2 komunie. Straszny tłok. Kelnerzy nie wyrabiali się. Tort oraz inne dania podane z wielkim opóźnieniem. Parking tragedia. Goście z ostatniej komunii nie mieli gdzie zaparkować.

Sala Bankietowa Malaga - Noclegi - Łódź
S K.
5/5

Bardzo fajne miejsce na organizację imprez . Jedzenie dobre. Kelnerki miłe i bardzo pomocne. Mimo natłoku pracy uśmiechają się i służą pomocą. Polecam 🙂

Sala Bankietowa Malaga - Noclegi - Łódź
Marta C.
1/5

Niestety najgorszy "lokal" w jakim miałam okazję być. 26.05.2024 byłam gościem na komunii na 30 osób. Pod namiotrm 7 różnych komunii, w żaden sposob nie oddzielonych od siebie. Brak klimatyzacji - tragedia. Dla starszych osób wręcz nie do wytrzymania.
Jedzenie pod wpływem temperatury było niemożliwe do spożycia. Obsługa nie była w stanie ogarnąć co się dzieje. Brak podanych sztućców, talerze z pierwszego dania nie zabrane przez kilka godzin. Ogólnie poza pięknym ogrodem nie jestem w stanie znaleźć żadnego plusa tego miejsca. Nie polecam.

Sala Bankietowa Malaga - Noclegi - Łódź
Kinga S.
3/5

Nasza opinia jest mieszana gdyż właścicielka zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie i zapewniała, że będziemy zadowoleni, jednak nie możemy wstawić pozytywnej opinii po tym jak zabrakło jedzenia… dosłownie obsługa poproszona o doniesienie klusek z drugiego gorącego dania odpowiedziała, że już nie ma…i tylko zabierała puste półmiski ze stołów. Jedzenie było w miarę smaczne, ale problem był z estetyka podania i dobraniem wielkości zastawy do dania. Pytałam jakiej objętości będzie rosół dostałam informacje, że około 300-330 ml jednak „filiżanka” w której został podany rosół tyle nie miała. Za to surówka była podana w ogromnej misce jedna na stół, podobnie jak mięsa czy sałatki. Obsługa zabierała z jednego stołu mięsa i przekłada na drugi zamiast donieść z kuchni więcej lub podzielić na więcej, a mniejszych naczyń. Skutkowało to tym ,że jeśli ktoś chciał dołożyć sobie mięsa musiał iść do innego stołu i zabrać półmisek przełożony wcześniej przez obsługę. 🙉 klimatyzacja niestety przy dużym upale też nie dała rady, obsługa tłumaczyła się tym, że namiot się nagrzewa 🤷‍♀️co skutkowało tym, że smalec był postaci płynnej podobnie jak deserki. Wygląd i otoczenie sali niestety to nie wszystko choć ogród zadbany, sala musi poprawić swoje defekty, aby zapracować na pozytywną opinie.

Sala Bankietowa Malaga - Noclegi - Łódź
Ania A.
1/5

26.05.2024 komunia na 30.osób. klimatyzacja w namiocie poza kontrolą.
Żar , przekąski na talerzu zmienialy kolor..5 długich stołów , goście szukali na zewnątrz chłodu. w namiocie po prostu ,nie można było przebywać. Współczuję rodzicą zamawiającym imprezę i goście. Czy był rabat ? W namiocie była po prostu sauna.

Sala Bankietowa Malaga - Noclegi - Łódź
Monika P.
1/5

Właśnie wróciłam z przyjęcia komunijnego w tymże lokalu, gdzie byłam gościem i przyznam szczerze, że jestem zdegustowana . Z moim prawie trzydziestoletnim stażem pracy w gastronomii, mam pojęcie o tym, jak to wszystko powinno wyglądać. Zwłaszcza za takie pieniądze!!!! Na stole od samego początku trwania imprezy stały półmiski z mięsami, wędliną i wyrobami typu kaszanka, kiełbasa. Po co? Nie można było tego wystawić na świeżo, po obiedzie? Po godzinie wyszystki było już wyschnięte, zielonkawe i bardzo nieapetyczne. Dekoracja półmiska to kilka listków wyschniętej roszponiki i kupka kiełków. Pomijam już fakt, że wszystkie te produkty nie były niestety najlepszego gatunku. Chleb wyłożony do smalcu był zeschnięty na wiór. Oprócz tego na stole były dwa półmiski z sałatką grecką i dwa półmiski pomidorów z mozzarellą. Koniec. Kompletnie nie było co zjeść. Ciasto, które podano, trzy rodzaje , było okropne. Suche ciasto z rabarbarem, makowiec, który przypomniał najtańszy wyrób z marketu, jedynie sernik był zjadliwy. Owoców jak na lekarstwo.Na drugie ciepłe danie podano wysuszone mięso z obiadu, młodą kapustę, kompletnie bez smaku, rosół do obiadu też był niedoprawiony, ziemniaki nie słone a szparagi były rozgotowane i nawet nie obcięto im stwardniałych końcówek przed gotowaniem. Oj chyba kucharz musi się sporo nauczyć. Jest mi cholernie żal mojej rodziny, która zapłaciła za to wszystko masę pieniędzy, bo 230 zł od osoby razy liczba gości, daję ogromną kwotę. Byłam w różnych lokalach w Łodzi, na weselach, komuniach, chrzcinach itp ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Nie polecam nikomu tego miejsca. Jedyne co na plus, to sympatyczna Pani kelnerka.

Go up