Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski - Milanówek

Adres: Kazimierzowska 28, 05-822 Milanówek, Polska.
Telefon: 501203440.
Strona internetowa: wywoznieczystosciplynnych.pl
Specjalności: Wywóz odpadów komunalnych, Zakład utylizacji odpadów, Usługi sanitarne.

Opinie: Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

📌 Lokalizacja Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski

Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski Kazimierzowska 28, 05-822 Milanówek, Polska

⏰ Godziny otwarcia Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski

  • Poniedziałek: 07:00–19:00
  • Wtorek: 07:00–19:00
  • środa: 07:00–19:00
  • Czwartek: 07:00–19:00
  • Piątek: 07:00–19:00
  • Sobota: 06:00–16:00
  • Niedziela: Zamknięte

Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski jest firmą oferującą usługi w zakresie wywozu odpadów komunalnych, utylizacji odpadów oraz usługi sanitarne. Siedziba firmy znajduje się pod adresem Kazimierzowska 28, 05-822 Milanówek, Polska, a kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem 501203440. Strona internetowa firmy to wywoznieczystosciplynnych.pl.

Especializacje

  • Wywóz odpadów komunalnych
  • Zakład utylizacji odpadów
  • Usługi sanitarne

Charakterystyka

Firma Wywóz Nieczystości Płynnych i Szamba Sławomir Wojciechowski jest znana z profesjonalnej obsługi i sprawności w dziedzinie wywozu szamba i odpadów płynnych. Zajmuje się również utylizacją odpadów oraz oferuje usługi sanitarne. Klientom oferuje bezproblemowy kontakt ze strony firmy oraz szybkie, sprawnie załatwiane zadania.

Opinie klientów

Pracownicy firmy są uznawani za profesjonalnych i kompetentnych. Klienci wyrażają zadowolenie z obsługi firmy, wskazując na jej sprawnieść oraz profesjonalizm. Na platformie Google My Business firma posiada 13 recenzji, z czego większość jest pozytywnych.

Media opinii

Na podstawie dostępnych recenzji, średnia opinii dla firmy wynosi 3.5/5.

👍 Recenzje dla Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski

Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski - Milanówek
Ja G.
1/5

Jeśli szukacie porządnej firmy, to... radzę szukać dalej, bo ta do nich nie należy!! Chłop przyjechał i po minucie pojechał. Po telefonie, obrażony stwierdził, że już nie przyjedzie, bo jest u innego klienta. Dramat. Odradzam wszystkim niezdecydowanym.

Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski - Milanówek
Weronika S.
5/5

Usługa wywozu szamba jest wykonywana sprawnie i bez problemów. Firma przyjeżdża na czas, wszystko załatwiają szybko i zostawiają porządek. Kontakt z obsługą jest bezproblemowy, a całość przebiega profesjonalnie. Jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń.

Bardzo polecam

Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski - Milanówek
Kamil J.
1/5

Kierowca z auta o nr WGM6NL2 prawie spowodował wypadek wymuszając pierszeństwo dnia 17.09.2024 około godziny 10. Na koniec nie omieszkał pokazać srodkowy palec.Prosze o interwencje własciciela firmy!!!!

Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski - Milanówek
dorota P.
1/5

Odradzam wszystkim. Brak profesjonalizmu w kontakcie z klientem - pan się obraża.... Nic dziwnego, że ogólna ocena jest niska

Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski - Milanówek
Luiza S.
5/5

Super firma. Odbierają nieczystości od nas od kilku lat, zawsze na czas. Zdarzyło się nawet na cito 😉

Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski - Milanówek
Kamila K.
1/5

Nie ma człowiek szacunku do ciszy nocnej. Przyjeżdża i warczy szambiarką o 5:30 rano w sobotę. Nie życzę nikomu takich pobudek.

Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski - Milanówek
Mariusz S.
5/5

Bardzo rzetelna firma. Ceny umiarkowane. Można zawsze na nich liczyć. Jak powie ze będzie to jest na bank. Nigdy nie zdarzyło się by był problem z odbiorem nieczystości. Od paru lat korzystam z usług. Nigdy nie zawiedli. Polecam!

Wywóz nieczystości płynnych i szamba Sławomir Wojciechowski - Milanówek
Joanna W.
5/5

Korzystam z usług firmy od ponad 2 lat, z powodu gapiostwa zdarzyło mi się zadzwonić (3 razy) z prośbą żeby przyjechali natychmiast, nigdy nie odmówili. Polecam wszystkim.

Go up