Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Zabrze

Adresa: Pawła Ślęczka 1A, 41-800 Zabrze, Polen.
Telefon: 322777200.
Webová stránka: zabrzezsm.pl
Odbornost: Hausverwaltungsunternehmen, Staatliche Einrichtungen.
Další zajímavé informace: Rollstuhlgerechter Eingang, Rollstuhlgerechter Parkplatz.
Recenze: Tato firma má 83 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 2.3/5.

📌 Umístění tohoto Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pawła Ślęczka 1A, 41-800 Zabrze, Polen

⏰ Otevírací doba tohoto Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa

  • Dienstag: 07:00–15:00
  • Donnerstag: 07:00–15:00
  • Freitag: 07:00–15:00
  • Mittwoch: 07:00–15:00
  • Montag: 09:00–17:00
  • Samstag: Geschlossen
  • Sonntag: Geschlossen

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa je společenská organizace založená v roce 1994, která poskytuje služby ve oblasti bydlení a správě nemovitostí. Její hlavní specializace spočívá v poskytování státních služeb a správě družstevních bytů. Adresa sídla organizace se nachází na ulici Pawła Ślęczka č. 1A, 41-800 Zabrze, Polsko.

Telefonicky lze tuto organizaci kontaktovat na čísle +48 322 777 200. Webová stránka organizace je dostupná na adrese zabrzezsm.pl.

Mezi další služby, které nabízí, patří například hladký přístup pro invalidy a parkování pro vozidla s invalidním průkazem. Firma má 83 recenzí na Google My Business a průměrné hodnocení je 2.3/5.

👍 Recenze na toto Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Zabrze
Rudolf N.
1/5

Niekompetencja i wygodnictwo.firma remontująca mieszkanie na parterze uszkodziła rury wodne .Administracja zakręciła pion i kazali zekać bez wody w łazience do następnego dnia bo przecież oni pracują do 15 .A od czego pogotowie wodne ?Przecież ono pracuje całą dobę . Ale po co się wysilać Człowiek może iść spać brudny i z pełnym pęcherzem ale co ich to wzrusza .Byle oni mieli spokojne popołudnie.Taka jest Administracja Helenka

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Zabrze
E
1/5

Chamstwo i niekompetencja to dwa słowa najlepiej opisujące zsm.
Kupiliśmy mieszkanie, spółdzielnia nie poinformowała ze poprzedni właściciel na własna odpowiedzialność nie wymienił rur. Robimy remont- jaka niespodzianka rura pękła, dzwonimy do spółdzielni - termin za 2 miejsce a woda się leje 🙂 ale psst jeśli państwo zapłacą 1400 panowie ze spółdzielni będą za godzinę. I byli bo sytuacja podbramkowa.
A jak się do nich zadzwoni to nic nie wiedza, cisza w słuchawce po czym rzucają telefonem🙃 ale za to umieją wysłać emaila o czwartym podniesieniu czynszu w roku bo przecież pracownicy roku wypłatę dostać musza.. ciężko o tym pisac ale dno i wodorosty, i jeszcze 40 zł doliczone do każdego rozliczenia za ogrzewanie bo przecież im mało :)))))

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Zabrze
Piotr B.
1/5

Pytam się gdzie jest droga Ppoż na ul.Struzika 4 ! Nikt się tym nie zajmuję! Za blokiem jest teren spółdzielni na którym można zrobić nowà droge ppoż i parking ! Czy musi dojść do tragedii aby ktoś w tym kierunku coś zrobil !?

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Zabrze
Gucia G.
1/5

Dlaczego pracownicy spółdzielni dewastują roślinność przy blokach?
Najpierw krzewy zostały brutalnie "przycięte", a teraz wszystko zostało wycięte! Krzewy bzu, forsycje, tuje. Teraz przepięknie wyglądają te miejsca.
Czy spółdzielnia planuje nowe nasadzenia? Rozumie, że wkrótce i trawa zostanie zastąpiona betonem.
To skandal tak niszczyć roślinność!

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Zabrze
Dawid S.
1/5

Dwa lata człowiek prosi się o remont stropu balkonu który przecieka tak, że woda leje się z sufitu po oknach balkonowych. Przysyłają na oględziny pseudo inspektorów którzy przychodzą patrzą i mówią że nic nie kapie - ciężko żeby kapało skoro w dniu oględzin nie pada deszcz. Po dwóch latach łaskawie ZSM wysyła firmę do naprawy balkonu wszystko ok tylko czemu w listopadzie gdy mamy już okres grzewczy? Oczywiście nie raczą również poinformować mieszkańca o planowanej pracy z normalnym wyprzedzeniem tylko tydzień przed pracami. Dwa lata proszenia się a teraz w tydzień człowiek ma się dostosować i znaleźć dla nich czas.

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Zabrze
Przemysław Z.
1/5

Funkcjonowanie i kultura jak za czasów PRL. Do dziś nie otrzymałem odpowiedzi dlaczego mam ponosić koszty dźwigu osobowego dla dziecka, które i tak musi nim jeździć z osobą dorosłą. A koszty stałe cieplej wody za metraż mieszkania to już jest jakaś kpina. Pominę fakt, że trzeba upuścić z 10 litrów wody, żeby ciepła woda z lodowatej zamieniła się w letnią. Tydzień prosiłem się żeby naprawić oświetlenie na zaciemnionej klatce schodowej (ciekaw jestem kto odpowiadałby za wypadek spowodowany w tych ciemnościach) Ta spółdzielnia, to niezły „materiał” na film komediowy.

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Zabrze
Maria T.
5/5

Witam, dzwonimy w sprawie ciepłej wody do administracji rejon północ prawie co dzień już od prawie roku.Placimy za wodę ciepłą duże kwoty,po telefonie woda jest na godzinę a później leci znowu zimna.Mam pytanie czy spółdzielnia nie ma fachowców którzy zrobiliby wreszcie porządek i nas . Przypominam Zarządowi Spółdzielni że to trwa już 43 lata z przerwami,mamy najdroższą wodę w Zabrzu,ile jeszcze mamy czekać aż sprawa zostanie rozwiązana,mam się przeprowadzić,,?

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Zabrze
Ewa M.
5/5

Dział CZYNSZÓW zorganizowany na MEDAL!!! Jestem pod wielkim wrażeniem perfekcjonalizmu I życzliwości ❤️ Mieszkam w Rzeszowie, więc wszystkie sprawy związane ze sprzedażą mieszkania załatwiłam przez telefon oraz drogą mailową. Za każdym razem rewelacyjny kontakt do tego wykazanie inicjatywy by nadpłata trafiła pod właściwy nr konta. Ten dział to wzór do naśladowania. Dział techniczny oraz Administracja również bez zarzutu. Polecam!

Go up